راه‌اندازی کسب و کار
صنعت و تولید
تجارت بین‌الملل
بهداشت و سلامت
صنعت گردشگری
فرهنگی و هنری

پنجره واحد مناطق آزاد

صدور جواز تأسیس واحد صنعتی استخراج رمزارز

صدور جواز تأسیس واحد صنعتی استخراج رمزارز

صنعت و تولید
جواز تأسیس واحد صنعتی استخراج رمزارز
فعال اقتصادی شروع

توضیح خدمت

تأسیس و بهره‌برداری از واحدهای صنعتی استخراج رمزارز، در مناطق آزاد به کسب مجوز نیاز دارد. فعالان اقتصادی در این بخش برای جواز تأسیس واحد صنعتی استخراج رمزارز درخواست می‌دهند.

دستورالعمل دریافت خدمت

برای دریافت تمام خدمات وب‌سایت، می‌بایست ثبت‌نام کرده باشید.

  • برای درخواست این خدمت، روی دکمه «شروع» در بالای صفحه کلیک کنید. در صورتِ نداشتن حساب کاربری، می‌بایست ثبت‌نام کنید و اگر قبلا ثبت‌نام کرده‌اید، وارد حساب‌ کاربری‌تان شوید.
  • دکمه «شروع» این خدمت را به صورت خودکار به میز خدمت‌تان اضافه می‌کند. برای اطلاع از آخرین وضعیت و پی‌گیری سابقه درخواست‌ها به آن نیاز دارید.
  • بعد از انتخاب منطقه مورد نظر و موافقت با قوانین آن، فرم درخواست صدور جواز تأسیس واحد صنعتی استخراج رمزارز نمایش داده می‌شود.
  • در این مرحله می‌بایست موارد ضروری فرم -ظرفیت استخراج رمزارز در برنامه تولید، میزان برق موردنیاز، آدرس محل فعالیت، نام نیروگاه فعال و ظرفیت آن- را پُر کنید، که پیش از این از کلیات طرح سرمایه‌گذاری شما فراخوانی شده است.
  • در صورتی که در طول زمانْ طرح سرمایه‌گذاری تغییری کرده باشد، می‌بایست این اطلاعات را به‌روزرسانی کنید و در غیر این صورت صرفا فراخوانی را انجام ‌دهید و فرم را ارسال نمایید.
  • پس از تأیید صحت اطلاعات وارد شده، روی دکمه تأیید و ثبت کلیک کنید.
  • پرونده از کارتابل شما خارج می‌شود و کارشناس منطقه درخواست شما را بررسی می‌کند. در صورت وجود مشکل پرونده به شما بازگردانده می‌شود تا تغییرات لازم را در آن اعمال کنید. در غیر این صورت از شما برای دریافت مدارک و مستندات دعوت می‌شود.
  • پس از مراجعه حضوری به سازمان منطقه و تحویل مدارک، در صورت تأییدْ جواز تأسیس واحد صنعتی استخراج رمزارز صادر می‌شود و به امضای مدیر می‌رسد.
  • برای دریافت جواز تأسیس واحد صنعتی استخراج رمزارز که در دبیرخانه منطقه خودتان شماره شده، می‌بایست به آن منطقه مراجعه کنید.
  • در این مرحله می‌توانید نسخه الکترونیکی را در سامانه مشاهده کنید.

اطلاعات بیشتر

هنگام مراجعه به سازمان منطقه می‌بایست نامه‌ای از اداره برق را به همراه داشته باشید که تأمین برق واحد صنعتی استخراج رمزارز، توسط نیروگاه موردنظرتان، را تأیید کند.

نکته ۱: کسانی که از قبل در سامانه بهین‌یاب جواز تأسیس واحد صنعتی استخراج رمزارز فعال و معتبر داشته‌اند، جواز تأسیس‌شان در سامانه موجود است و فقط کافی‌ست درخواست پروانه بهره‌برداری بدهند.

در صورتی که این نکته در مورد شما صدق می‌کند، ولی سابقه جواز را در سامانه مشاهده نمی‌کنید، با مرکز تماس یا منطقه خود تماس بگیرید.

خدمات مرتبط

مطالب این صفحه چقدر برای شما مفید بود؟
نسخه بتا